Autokosmetika na plasty v interiéru? Poradíme, kterou vybrat a jak ji použít!

Přejít na všechny tipy a rady

Pod pojmem plasty v interiéru se myslí vše, co je z plastu nebo potažené plastovým povrchem. Výplně dveří, palubní deska, dolní části sedaček - to vše si zaslouží pravidelnou údržbu. Pouhé setření prachu nestačí. V následujícím textu vám poradíme, jak.

Pro běžné použití doporučujeme čistič vnitřních plastů Top Star značky Koch. Jde o emulzi, která plast vyčistí, oživí a má navíc příjemnou vůni. Pokud potřebujete větší balení pro více vozidel, doporučujeme pro ošetření vnitřních plastů Amstutz Brillant (máme až 10 l balení).

Postup je u obou přípravků stejný:

Nastříkejte ho na měkkou černou houbu nebo hadřík, naneste na ošetřovaný povrch a nechte zaschnout. V případě potřeby setřete zbytky mikrofázovou utěrkou.

Naše tipy:

  • Dostal se vám přípravek na sklo auta? Odstraníte ho snadno s čističem oken a skel Vitro. 

  • Chcete vozidlo příjemně provonět? Doporučujeme kvalitní vůně do auta Fresh UP, skvěle bojují se zápachem. Pro jednodušší aplikaci použijte rozprašovač Jumbo. 

Autor: Dočkal M. - eko GRADO s.r.o.

Autokosmetika na plasty v interiéru? Poradíme, kterou vybrat a jak ji použít! - čisticí prostředky - ekoGRADO

Další tipy a rady

Jak vyčistit hliníkové disky a vlnitý plech?

Jak na čištění kola auta? Poradíme, jak na hliníkové disky i vlnitý plech!. Na kolech zůstává mnoho nečistot. Patří mezi ně například sůl, bláto, hmyz, v zimě také chemické posypy silnice. Tyto usazeniny působí na strukturu plechu a postupně zvenku narušují jejich povrch. Kola proto nejen vypadají …

Jak vyleštit hliníkovou nádrž? Poradíme vám!

Chcete osvěžit a dodat lesk matnému a zašlému hliníkovému povrchu? V následujícím článku se dozvíte, jak vyleštit hliník. Nejde o nic složitého. S pomocníky z našeho sortimentu to zvládnete rychle získáte skvělý výsledek. Hliníkovou nádrž můžete vyleštit následujícími třemi způsoby. Jednotlivé úrovn…

Nabízíme výrobky
německé a švýcarské
kvality

eko GRADO spol. s r.o.
Skyřická 110
434 01 Most

+420 723 691 602
+420 476 101 871
info@eko-grado.cz

Po - Čt 7.00 - 15.30
Pátek 7.00 - 14.00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

32 let na trhu