Školení

Vítáme Vás v naší sekci školení, která je určená pro všechny, kteří se chtějí dozvědět novinky ze světa detailingu, naučit se nové postupy, zdokonalit své znalosti nebo začít se vším od začátku.

Společnost eko GRADO je výhradním dodavatelem německé firmy Koch-Chemie pro českou republiku. Naše společnost si pro Vás připravila čtyři možnosti školení, která jsou zaměřena na leštění laku s následnou nano konzervací laku a keramickou ochranou laku, čištění interiéru a exteriéru.

Při těchto školeních Vám naši školitelé, kteří mají dlouhodobé zkušenosti s profesionálním čištěním, leštěním a detailingem, předají nejen své teoretické, ale hlavně praktické zkušenosti
s přípravky firmy Koch-Chemie. Naučíte se v malé skupině lidí přípravky správně používat a dosáhnout s nimi výsledků, které Vás jistě všechny mile překvapí.

Firma Koch-Chemie je v tomto odvětví jednou z mála, která provádí samostatný vývoj, výrobu i prodej autokosmetiky, leštících past a přípravků na detailing.

Pokud máte o školení zájem, klikněte na některý odkaz níže, budete přesměrováni na konkrétní termíny a detailní popisy co se, na kterém školení nabízí - ŠKOLENÍ - EGdetailing.cz (eg-detailing.cz)

Vyberte si školení

Nabízíme výrobky
německé a švýcarské
kvality

eko GRADO spol. s r.o.
Skyřická 110
434 01 Most

+420 723 691 602
+420 476 101 871
info@eko-grado.cz

Po - Čt 7.00 - 15.30
Pátek 7.00 - 14.00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

32 let na trhu