Čištění a leštění hliníku

S našimi novými výrobky a vašima šikovnýma rukama to jde snadno.

Také byste chtěli, aby se vaše hliníková nádrž leskla jako zrcadlo? Vyzkoušejte naše leštící balíčky v této kategorii nebo jednotlivé pasty včetně jedinečného přípravku AMGLOS.

Při volbě konkrétního produktu záleží, kolik chcete investovat peněz, ale také času a úsilí na získání konečného efektu.

Hliníkovou nádrž nebo disky můžete vyčistit a vyleštit mnoha různými způsoby, od jednokrokového způsobu, po leštění ve 3 krocích.

Jak vyčistit hliníkové disky a vlnitý plech?

Jak na čištění kola auta? Poradíme, jak na hliníkové disky i vlnitý plech!. Na kolech zůstává mnoho nečistot. Patří mezi ně například sůl, bláto, hmyz, v zimě také chemické posypy silnice. Tyto usazeniny působí na strukturu plechu a postupně zvenku narušují jejich povrch. Kola proto nejen vypadají …

Jak vyleštit hliníkovou nádrž? Poradíme vám!

Chcete osvěžit a dodat lesk matnému a zašlému hliníkovému povrchu? V následujícím článku se dozvíte, jak vyleštit hliník. Nejde o nic složitého. S pomocníky z našeho sortimentu to zvládnete rychle získáte skvělý výsledek. Hliníkovou nádrž můžete vyleštit následujícími třemi způsoby. Jednotlivé úrovn…

Nabízíme výrobky
německé a švýcarské
kvality

eko GRADO spol. s r.o.
Skyřická 110
434 01 Most

+420 723 691 602
+420 476 101 871
info@eko-grado.cz

Po - Čt 7.00 - 15.30
Pátek 7.00 - 14.00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

32 let na trhu