Čím vyčistit sedačky v autě a textílie? Poradíme vám!

Přejít na všechny tipy a rady

Polstrované sedačky a další textilie v interiéru vašeho vozidla potřebují pravidelnou údržbu. Běžným užíváním na nich ulpívá špína a prach, vznikají odolné a nevzhledné skvrny. Čistotu a skvělý vzhled jim vrátíte díky námi navrženému způsobu čištění. 

Pro běžné použití

Postup:

  1. Spolehněte se na čistič interiéru Koch MultiInteriorCleaner a vše půjde snadno.

  2. Přípravek díky rozprašovači snadno nastříkáte na špinavou plochu. Šedá houba na ošetření plastů uvnitř je vyčistí. Po vyčištění ještě vytřete pomocí mikrofázové utěrky 5060C a čisté vody do čista.

Pro firmy s více vozy

Postup:

  1. Zvolte tento čistič kůže a textilie od firmy Koch, který nabízíme v různě velkých baleních. Přípravek nařeďte 1:5 nebo 1:10 podle míry znečištění. Naneste jej pomocí šedé houby, případně nastříkejte pomocí pistole na čištění interiéru Cyclone s “tornádo” efektem.

  2. Po vyčištění ještě vytřete povrch pomocí mikrofázové utěrky 5060C a čisté vody do čista.

Autor: Dočkal M. - eko GRADO s.r.o.

Čím vyčistit sedačky v autě a textílie? Poradíme vám! - čisticí prostředky - ekoGRADO

Další tipy a rady

Jak vyčistit hliníkové disky a vlnitý plech?

Jak na čištění kola auta? Poradíme, jak na hliníkové disky i vlnitý plech!. Na kolech zůstává mnoho nečistot. Patří mezi ně například sůl, bláto, hmyz, v zimě také chemické posypy silnice. Tyto usazeniny působí na strukturu plechu a postupně zvenku narušují jejich povrch. Kola proto nejen vypadají …

Jak vyleštit hliníkovou nádrž? Poradíme vám!

Chcete osvěžit a dodat lesk matnému a zašlému hliníkovému povrchu? V následujícím článku se dozvíte, jak vyleštit hliník. Nejde o nic složitého. S pomocníky z našeho sortimentu to zvládnete rychle získáte skvělý výsledek. Hliníkovou nádrž můžete vyleštit následujícími třemi způsoby. Jednotlivé úrovn…

Nabízíme výrobky
německé a švýcarské
kvality

eko GRADO spol. s r.o.
Skyřická 110
434 01 Most

+420 723 691 602
+420 476 101 871
info@eko-grado.cz

Po - Čt 7.00 - 15.30
Pátek 7.00 - 14.00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

32 let na trhu