Postup kompletního mytí a čištění interiéru

Přejít na všechny tipy a rady

Nabízíme vám postup a doporučené přípravky jak kompletně vyčistit celý vnitřek vozidla - kůži, polstrování, plasty, skla, palubní desku i koberečky a pedály.

1) Na čištění kůže, plastů a na tepovaní použijte přípravek MEHRZWECKREINIGER naředěný v poměru 1:10. Před samotnou aplikací se přesvědčte, že nejsou plasty ani kůže rozpálené od slunce! 

1a) Při čištění kůže a plastů doporučujeme nanést naředěný přípravek Mehrzweckreiniger na šedou abrazivní houbu č. 4999328, nebo na utěrku z mikrovlákna č. 97574GR a krouživými pohyby čistit. Při silném znečištění dosáhnete s naší šedou houbou vynikajícího výsledku, protože se houba dostane hlouběji do materiálu.

1b) Při tepování sedaček naneste naředěný přípravek pomocí rozprašovače přímo na sedačku. Nechte 1–2 minuty působit a následně jenom propírejte vodou (lahvičku s rozprašovačem naplňte čistou vodou, nastříkejte vodu na čištěné místo a utřete suchou mikrovláknovou utěrkou č. 5060C300. Tímto způsobem odstraníte uvolněné nečistoty).

1c) Po vyčištění povrchu šedou houbou následně setřete zbytek chemie čistou utěrkou a doleštěte do sucha. Nyní je potřeba vyčištěné povrchy ošetřit.

Pokud nemáte pravou kůži, ale alcantaru nebo broušenou kůži použijte výhradně přípravek POL STAR, který je na tento typ kůže přímo vyvinut.

 2) Na ošetření kůže použijte neředěný přípravek LEATHER STAR. Přípravek naneste pomocí černé houby č. 4999038 a následně doleštěte utěrkou z mikrovlákna č. 5060C300. Tento stejný postup můžete použít i na impregnaci plastů. Zde ale použijte neředěný přípravek TOP STAR.

Po vyčištění a ošetření budou plasty i kůže ve stavu, jako by auto právě sjelo z výrobní linky. 

3) Nezapomeňte vyčistit i palubní desku. Na čištění navigace a palubovky použijte Finish Spray Koch ALLROUNDQUICKSHINE. Vytváří čistý a lesknoucí se povrch během jednoho pracovního úkonu. Díky ALLROUNDQUICKSHINE se už nemusíte bát, že byste si při čištění navigace nebo lesklých povrchů vytvořili hologramy. Přípravek jen nastříkejte a následně rozleštěte čistou utěrkou z mikrovlákna č. 5060C300.

4) Na vyčištění skel použije přípravek VITRO. Přípravek se neředí. VITRO naneste pomocí rozprašovače a následně rozleštěte papírem nebo utěrkou bublinkatou č. 999363.

5) Na závěr se postarejte i o vaše gumové koberečky a pedály. Na jejich ošetření použijte přípravek GUMMIFIX, který udržuje a chrání všechny plastové díly z umělých hmot, kde je vyžadována odolnost proti skluzu. Ošetřené plasty budou díky Gummifixu vypadat jako nové. Přípravek naneste ve stavu dodání pomocí černé houby a nechte zaschnout.

V případě potřeby vám rádi poradíme. Zašlete nám svůj kontakt na info@eko-grado.cz a my se vám obratem ozveme.

Autor: Dočkal T. - eko GRADO s.r.o.

Postup kompletního mytí a čištění interiéru - čisticí prostředky - ekoGRADO Detailing, aurtokosmetika, leštění - čisticí prostředky - ekoGRADO Detailing, aurtokosmetika, leštění - čisticí prostředky - ekoGRADO Detailing, aurtokosmetika, leštění - čisticí prostředky - ekoGRADO Detailing, aurtokosmetika, leštění - čisticí prostředky - ekoGRADO Detailing, aurtokosmetika, leštění - čisticí prostředky - ekoGRADO Detailing, aurtokosmetika, leštění - čisticí prostředky - ekoGRADO Detailing, aurtokosmetika, leštění - čisticí prostředky - ekoGRADO Detailing, aurtokosmetika, leštění - čisticí prostředky - ekoGRADO Detailing, aurtokosmetika, leštění - čisticí prostředky - ekoGRADO Detailing, aurtokosmetika, leštění - čisticí prostředky - ekoGRADO

Další tipy a rady

Jak vyčistit hliníkové disky a vlnitý plech?

Zpracovali jsme pro vás jednoduchý postup. Postup při leštění hliníkových disků a vlnitého plechu: 1) Hliníkové disky nebo plech nejdříve umyjte  2) Vezměte rotační leštičku a saténový kotouč se zrnitostí 240.  3) Následně použijte saténový kotouč se zrnitostí 320 4) Na takto zbroušená hliníková k…

Návod jak vyleštit hliníkovou nádrž

Hliníkovou nádrž můžete vyleštit následujícími 3 způsoby podle možného dosažení stupně lesku: 1) přípravkem AMGLOS a leštícím kotoučem 4 AMOS. Jedná se o leštění v jednom     kroku, kdy dosahnete stupně lesku *** **                Postup leštění zde2) přípravkem AMGLOS a leštícím kotoučem 1FS, 2SS …

Nabízíme výrobky
německé a švýcarské
kvality

eko GRADO spol. s r.o.
Skyřická 110
434 01 Most

+420 723 691 602
+420 476 101 871
info@eko-grado.cz

Po - Pá 7.00 - 15.30
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

29 let na trhu