Aktivní pěna Super Lavateli Mono Plus Fraber 25 kg 77450
Kód: 77450025Související produkty
40x40 cm, použití v interiéru a na vnější povrch vozidla
doporučujeme pro nákladní vozidla a samoobslužné boxy
doporučujeme pro nákladní vozidla a samoobslužné boxy
vytváří hustou a plnou pěnu, s květinovou vůní
hustá neutrální pěna, šetrná k voskům a konzervacím, s vůní třešní
vytváří hustou a plnou pěnu, s květinovou vůní
Detailní popis produktu
Popis přípravku: Super Lavateli Mono Plus je špičkový jednosložkový alkalický předmycí prostředek určený k odstranění mastnoty, smogu a silného znečištění z ráfků, průmyslových vozidel a automobilů. Emulgační a rozpouštěcí účinek je rychlý a hloubkový, povrch je po použití čistší a viditelně lesklý. Ideální pro ty, kteří chtějí snadné použití jednosložkového prostředku a účinnost dvousložkového.
Hlavní vlastnosti:
• Extrémní čištění silničních nečistot, organických nečistot a mastnoty.
• Rychlá emulze s rozpouštědly pro okamžité a hloubkové čištění.
• Zanechává povrch připravený a vizuálně lesklý.
• Ideální pro ráfky, těžká vozidla a průmyslové prostředí.
• Koncentrovaná síla bez kompromisů, alternativa k dvousložkovým přípravkům.
Oblast použití: pro osobní a nákladní vozidla
Použití a ředění:
Předmytí pomocí postřikovače: 1 l přípravku nařeďte v 30–80 l vody.
Předmytí pomocí samoobslužných tlakových čističů: V tomto případě použijte produkt v neředěné formě a spotřebujte 20–40 g na jedno vozidlo.
Pěnová tryska: 1:4 / 1:10. Po naředění přípravku jej nastříkejte na ošetřovaný povrch, a to zdola nahoru, aby bylo rozložení rovnoměrnější. Opláchněte
vysokotlakým čističem.
Jako odmašťovač podlah a mechanických částí: 2 l na 8 l pro intenzivní čištění až 30–60 ml na 8 l pro krátké čištění, v případě intenzivního čištění opláchněte vodou.
Upozornění: V případě tmavých, starých a zoxidovaných laků se vyhněte mytí za tepla předchlazením vodou. Nepoužívejte přípravek na motocyklech. Nestříkejte na díly z lehkých slitin. V případě nových nebo citlivých materiálů vždy nejprve vyzkoušejte na skrytém místě. Při manipulaci s výrobkem dodržujte pokyny uvedené v bezpečnostním listu.
Skladování: Neotevřené a skladované při pokojové teplotě mimo dosah přímého slunečního záření a mrazu.
Technické vlastnosti:
Vzhled a barva: zelená kapalina
Zápach: charakteristický
pH: 13,3 ± 0,5
Bod vzplanutí: >100 °C
Relativní hustota: 1,14 g/cm3 ± 0,05
Rozpustnost ve vodě: rozpustný
Rozpustnost v oleji: částečně rozpustný
________________________________________________________________________________________________________________________________
Signální slovo: nebezpečí
Výstražné symboly: GHS05
Standardní věty o nebezpečnosti:
H314 Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí.
H318 Způsobuje vážné poškození očí.
Pokyny pro bezpečné zacházení:
P280 Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít.
P301+P330+P331 PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení.
P303+P361+P353 PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou nebo osprchujte
P304+P340 PŘI VDECHNUTÍ: Přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání.
P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.
P310 Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře/…
P501 Odstraňte obsah/obal v souladu s předpisy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BEZKONTAKTNÍ MYCÍ PROSTŘEDKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 25 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
neobsahuje fosfáty ani rozpouštědla
velký odperlovací efekt, pro ruční mytí i mycí linky
silný efekt tekutých stěračů díky nano složkám, i na matné laky
vhodný pro bezkontaktní mytí osobních a nákladních vozidel
předmycí prostředek s vylepšenou pěnivostí a zvýšenou emulgační schopností
vhodný pro bezkontaktní mytí osobních a nákladních vozidel
hustá neutrální pěna, šetrná k voskům a konzervacím, s vůní třešní
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
