Průmyslová pračka s ohřevem – typ C
na dotaz

Georg Render
Průmyslová pračka s ohřevem – typ C

4 1

Toto zboží nelze zakoupit online.

Dárek zdarma

Průmyslová pračka s ohřevem – typ C

Typová řada C je modernizované provedení standardní typové řady W (čištění pomocí zahřátého čistícího prostředku) a typové řady K (čištění za studena - pomocí rozpouštědel
s bodem vzplanutí vyšším jak 55 0C). Kromě pracího koše s rotačním talířem jsou zařízení vybavena otočným zařízením pro vkládání košů na malé součástky (speciální rámy).       
V otočném vyjímatelném zařízení s integrovaným košem na malé součástky se čistí malé součástky s otvory a součástky náchylné na poškození.Aby nedošlo k poškození během obracecího procesu, může se citlivý prací materiál upevnit pomocí záklopů, napínacích desek nebo speciálních nástavců.Aby nedošlo k poškození během obracecího procesu, může se citlivý prací materiál upevnit pomocí záklopů, napínacích desek nebo speciálních nástavců.       

Funkce „naklánění“ umožňuje optimálně různé nastavování úhlů, v nichž se otočné zařízení, aniž by se plně přetáčelo, naklání. V horizontálně rotujícím pracím koši probíhá čištění větších dílů, velkých sestav a pracích materiálů, které nemusí být během chodu programu použity. 

Zobrazit celý popis

Dotaz ke zboží

Zašlete nám svůj dotaz na zboží pomocí následujícího formuláře.
Po obdržení zprávy Vám v co nejkratší době odepíšeme.

Jméno a příjmení*
Váš e-mail*
Váš telefon
Text zprávy*

Nabízíme výrobky
německé a švýcarské
kvality

eko GRADO spol. s r.o.
Skyřická 110
434 01 Most

+420 723 691 602
+420 476 101 871
info@eko-grado.cz

Po - Pá 7.00 - 15.30
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno