Jak na čištění kůže v autě? Máme pro vás jednoduchý návod!

Přejít na všechny tipy a rady

V následujícím článku se dozvíte, jak správně pečovat o kůži v interiéru vašeho vozidla. Správně vybraná autokosmetika na kůži si poradí s různými skvrnami (od kávy, mastnot) a zároveň poskytne i ochranu do budoucna.

Na účinné čištění kůže doporučujeme v malém balení čistič kůže a textílie Koch. Je to vysoce účinný alkalický čistící přípravek určený k čištění interiérů vozidel. Využijete ho také na čištění umělých ploch a navíc příjemně voní. 

Postup:

  1. Nařeďte čistič Koch podle stupně znečištění (1:5 až 1:15 s vodou). Při běžné údržbě doporučujeme ředění 1:10.

  2. Naředěný čistič naneseme pomocí lahvičky s rozprašovačem na šedou abrazivní houbu nebo na utěrku z mikrovlákna a krouživými pohyby začneme čistit povrch.

  3. Po vyčištění následně setřeme čistou utěrkou z mikrovlákna zbytky přípravku z povrchu. Při silném znečištění opakujeme krok 2 a 3 dokud nebude výsledek perfektní.

  4. Po vyčištění je dobré kůži ošetřit hloubkovým přípravkem Koch Leather Star. Pro ošetření vnitřních plastů využijte prostředek Koch Top Star.

  5. Čistič kůže a textilie Koch můžeme použít i na tepování sedaček. Doporučujeme nanést neředěný přípravek přes rozprašovač přímo na sedačku. Následně už jen s pomocí tepovacího přístroje promývat vodou a vysávat. Tento cyklus opakujeme do doby, než je sedačka zcela čistá.

Naše tipy: 

  • Pro firmy doporučujeme větší balení čističe kůže a textilie Koch Mehrzweckreiniger (v 11 kg nebo 35 kg balení). 

  • Pro ošetření broušené kůže doporučujeme výhradně čistič kůže, textilie a alcantary Koch Pol Star.

Autor: Dočkal T. - eko GRADO s.r.o.

Jak na čištění kůže v autě? Máme pro vás jednoduchý návod! - čisticí prostředky - ekoGRADO Výhodné sady - Tipy na dárky - čisticí prostředky - ekoGRADO Výhodné sady - Tipy na dárky - čisticí prostředky - ekoGRADO Výhodné sady - Tipy na dárky - čisticí prostředky - ekoGRADO Výhodné sady - Tipy na dárky - čisticí prostředky - ekoGRADO Výhodné sady - Tipy na dárky - čisticí prostředky - ekoGRADO Výhodné sady - Tipy na dárky - čisticí prostředky - ekoGRADO Výhodné sady - Tipy na dárky - čisticí prostředky - ekoGRADO

Další tipy a rady

Jak vyčistit hliníkové disky a vlnitý plech?

Jak na čištění kola auta? Poradíme, jak na hliníkové disky i vlnitý plech!. Na kolech zůstává mnoho nečistot. Patří mezi ně například sůl, bláto, hmyz, v zimě také chemické posypy silnice. Tyto usazeniny působí na strukturu plechu a postupně zvenku narušují jejich povrch. Kola proto nejen vypadají …

Jak vyleštit hliníkovou nádrž? Poradíme vám!

Chcete osvěžit a dodat lesk matnému a zašlému hliníkovému povrchu? V následujícím článku se dozvíte, jak vyleštit hliník. Nejde o nic složitého. S pomocníky z našeho sortimentu to zvládnete rychle získáte skvělý výsledek. Hliníkovou nádrž můžete vyleštit následujícími třemi způsoby. Jednotlivé úrovn…

Nabízíme výrobky
německé a švýcarské
kvality

eko GRADO spol. s r.o.
Skyřická 110
434 01 Most

+420 723 691 602
+420 476 101 871
info@eko-grado.cz

Po - Čt 7.00 - 15.30
Pátek 7.00 - 14.00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

32 let na trhu