Jak vyčistit kůži snadno a dobře?

Přejít na všechny tipy a rady

Jak vyčistit kůži snadno a dobře? Poradíme vám.

Na účinné čištění kůže doporučujeme v malém balení přípravek Čistič kůže a textílie KOCH Mehrzweckreiniger 1 kg

Mehrzweckreiniger je vysoce účinný, alkalický čisticí přípravek určený k čištění interiérů vozidel. Přípravek je určený pro čištění umělých hmot, textilií, kůže a čalouněných věcí. Příjemně voní.

Postup použití:

  1. Mehrzweckreiniger se podle stupně znečištění naředí v poměru 1:5 až 1:15 s vodou. Pro standardní údržbu doporučujeme použít ředění 1:10, pro čištění kůže doporučujeme ředění 1:10, tj. 45 ml prostředku na 500 ml vody.

  2. Naředěný přípravek naneste pomocí lahvičky s rozprašovačem na naši šedou abrazivní houbu (999328) nebo na mikrovláknovou utěrku zelenou (97574GR) a krouživými pohyby začněte čistit povrch.

  3. Po vyčištění následně setřete čistou utěrkou z mikrovlákna zbytky přípravku z povrchu. Při silném znečištění opakujte krok 2 a 3 do té doby, dokud nebude výsledek zcela perfektní.

  4. Po vyčištění je vhodné kůži, ale i plast ještě ošetřit. Na ošetření kůže můžete použít přípravek LEATHER STAR a na ošetření plastů TOP STAR.

  5. Přípravek Mehrzweckreiniger můžete použít i na tepování sedaček. V tomto případě opět doporučujeme nanést naředěný přípravek přes rozprašovač přímo na sedačku a následně už jenom pomocí tepovacího přístroje promýváte vodou a vysáváte. Tento cyklus opakujete do té doby, dokud není sedačka zcela čistá.

Pokud máte firmu a potřebujete větší balení, doporučujeme přípravek Mehrzweckreiniger v 11 nebo 35 kg balení.

Výborně vyčistí kůži, kožené předměty například volant, znečištění od mastnot, kávy, čaje a podobně.

Pokud máte v úmyslu čistit broušenou kůži, tak v tomto případě doporučujeme použít výhradně přípravek POL STAR

Autor: Dočkal T. - eko GRADO s.r.o.

Jak vyčistit kůži snadno a dobře? - čisticí prostředky - ekoGRADO Sada na renovaci světlometů Koch Headlight Polish Set - čisticí prostředky - ekoGRADO Sada na renovaci světlometů Koch Headlight Polish Set - čisticí prostředky - ekoGRADO Sada na renovaci světlometů Koch Headlight Polish Set - čisticí prostředky - ekoGRADO Sada na renovaci světlometů Koch Headlight Polish Set - čisticí prostředky - ekoGRADO Sada na renovaci světlometů Koch Headlight Polish Set - čisticí prostředky - ekoGRADO Sada na renovaci světlometů Koch Headlight Polish Set - čisticí prostředky - ekoGRADO Sada na renovaci světlometů Koch Headlight Polish Set - čisticí prostředky - ekoGRADO

Další tipy a rady

Jak vyčistit hliníkové disky a vlnitý plech?

Zpracovali jsme pro vás jednoduchý postup. Postup při leštění hliníkových disků a vlnitého plechu: 1) Hliníkové disky nebo plech nejdříve umyjte  2) Vezměte rotační leštičku a saténový kotouč se zrnitostí 240.  3) Následně použijte saténový kotouč se zrnitostí 320 4) Na takto zbroušená hliníková k…

Návod jak vyleštit hliníkovou nádrž

Hliníkovou nádrž můžete vyleštit následujícími 3 způsoby podle možného dosažení stupně lesku: 1) přípravkem AMGLOS a leštícím kotoučem 4 AMOS. Jedná se o leštění v jednom     kroku, kdy dosahnete stupně lesku *** **                Postup leštění zde2) přípravkem AMGLOS a leštícím kotoučem 1FS, 2SS …

Nabízíme výrobky
německé a švýcarské
kvality

eko GRADO spol. s r.o.
Skyřická 110
434 01 Most

+420 723 691 602
+420 476 101 871
info@eko-grado.cz

Po - Pá 7.00 - 15.30
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

28 let na trhu